.  

 

 

 

 

demo

Náš SUCHÝ CIDER získal v auguste 2018 veľmi významné a celoeurópsky uznávané ocenenie GREAT TASTE 2018 1 STAR.

GREAT TASTE  je významným ocenením pre kvalitné jedlo a nápoje. V gastronómii sa toto ocenenie nazýva aj "Oscar gastronómie". Jednoducho povedané GREAT TASTE je známkou toho, že ide o kvalitný, chutný produkt.

Tento rok bolo prihlásených 12 634 produktov z celej Európy, z toho iba cca 1/4 produktov získala ocenenie.

Do súťaže sme sa prihlásili prvý krát a hneď sme aj získali ocenenie. Prihlásili sme 2 cidre z nášho portfólia - POLOSLADKÝ a SUCHÝ. POLOSLADKÝ už vo februári tohto roku získal ZLATÚ PEČAŤ v kategórii Tradičný cider na medzinárodnej súťaži v Českých Budědoviciach.

Čím sme sa stali jediným slovenským ciderom, ktorý vlastní 2 rôzne medzinárodne uznávané ocenenia

Keďže SUCHÝ cider bol úplne prvý druh cideru, ktorý sme vyrábali, je to pre nás neskutočné zadosťučinenie po 5 rokoch tvrdej práce. Sme z toho nesmierne šťastní, keďže hodnotenie prebiehalo priamo v Anglicku, v "krajine cideru". 

Nie je nič viac, ako keď vašu prácu ohodnotia odborníci z danej oblasti. Dodáva nám to silu posúvať sa ďalej a veríme, že budúci rok budú hviezdičky aj na ostatných cideroch z nášho portfólia wink

 

 

 

 

O nás

Sme rodinná firma, ktorá s láskou a trpezlivosťou vyrába prírodný, nepasterizovaný cider. Nápad vyrábať cider vznikol v roku 2011 na chalupe v Štiavnických Baniach, odkiaľ pochádza aj názov značky. Naša výroba je zameraná na kvalitu, z lokálnych surovín, bez umelých príchutí a farbív. Cider vyrábame fermentáciou 100% jablčnej šťavy, niekoľkonásobnou filtráciou a následným dozrievaním minimálne pol roka.

 

KTO SME

ČÍM SME VÝNIMOČNÍ

NÁŠ PRÍBEH

 

 

 

Napíšte nám

Email:
Predmet:
Správa:
 • www.dobrysad.sk

  E-shop s produktmi zo starých odrôd jabĺk v BIO kvalite. Dovoz až k Vám domov.   

 • www.ecobal.sk

  Eshop kompostovateľných a ekologických obalov   

 • www.vyperto.sk

  Vaša online čistiareň prádla v Bratislave